Add

Lionel Messi futbolo technika primena žaidimą Playstation’u


Tikri futbolo fanai neturėjo praleisti antradienį vykusių rungtynių tarp Baselonos ir Arsenalo. Ne dėl to, kad susikovė puikios komandos su tikrai aukštu technikos lygiu, tačiau dėl „gyvos legendos“ pasirodymo – Lionel Messi. Ta legenda dar kartą įrodė, kad IMPOSSIBLE IS NOTHING.

Jeigu dar nieko nežinote apie šį žaidėją kilusi iš Argentinos, tačiau girdėjote apie tokias pavardes kaip : Ronaldo, Beckham, Ronaldinho – įsidėmėkite sitą  Lionel Messi. Šis vyrukas išdarinėja tokius triukus aikštelėje, kad dažnai atrodo tarsi visas veiksmas vyktų bežaidžiant Playstation 3. Rungtynėse prieš Arsenalą jam pavyko įmusti visus 4 įvarčius – futbolo žargone tai vadinama POKERiu. Įdomumo dėlei, POKERį pavyko realizuoti vos septyniems žmonėms.

Antradienio mačo žiūrovai galėjo ne tik pasigrožėti puikiu jų numylėtinių pasirodymu, bet ir išvysti marias įvarčių. Jų buvo net penki, o tai tikrai nedažnas tabloidų skaičius. Visgi verčiau kartą pamatyti, net septynis kartus perskaityti bloguose.

http://www.youtube.com/watch?v=RJ8TD0m5QSU

Komentarų dar nėra.

Šiuo metu komentavimas yra išjungtas.

Random Posts Naujausi komentarai

 • gfhgfhfgh Says:

  O cia taip yra del to kad studentai gauna valstybes finansuojamas vietas, valstybei mokinys = minusa...

 • Lukas Says:

  Manau, kad būtų įdomu ir įdomumas niekur neišblėstų net ir su naujausiomis technologijomis... Galim ...

 • Martynas Says:

  Visiškai nereikalingos tos peržiūros....

 • insane Says:

  Manau kaip tik idomiau kai nera jokiu video perziuru; Kitaip neliktu tokio idomumo...

 • paradoskalu Says:

  man sis komentaras patiko, noreciau kad ji prokurorai perskaitytu, taip, parasyta su juodu humoru, b...

 • AS Says:

  Gal gana tu paroduju, ka?!...

 • saldainis Says:

  Žinokit negaliu patikėti savo akimis!!! Ką tik pasirodė straipsnis alfa.lt portale apie Drąsiaus Ked...

Žymų debesis

4 goals poker akcija darom 2010 argentina meksika arsenalas barselona Beckham darom 2010 demotivation demotyvacija demotyvatorius drasius kedys FIFA FIFA world cup 2010 football Frank Lampard furmonavicius futbolas gejus homoseksualai lech kaczynski lektuvo aviakatastrofa lenkijos prezidentas zuvo aviakatastrofoje lesbietes lionel messi paradas vilniuje Pasaulio Futbolo Čempionatas playstation 3 privalomas sveikatos draudimas PSD Ronaldinho Ronaldo savizudzio lentele soccer sokiruojanti mirties versija teiseju klaidos tu rupi lentele UEFA usas VMI voietija anglija

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos